Szybki kontakt:
Tel. 602 57 97 82
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Referencje

Zastanawiasz się, czy skorzystać z naszych usług wykonawstwa instalacji antenowych? W takim razie zapoznaj się z referencjami, jakie otrzymaliśmy od zadowolonych ze współpracy Klientów. Na przestrzeni ostatnich lat daliśmy się poznać jako godny zaufania partner, który zapewnia fachowe wsparcie, przykładając dużą uwagę zarówno do jakości i estetyki, jak też terminowej realizacji powierzonych zadań. Niezależnie od tego, czy zajmowaliśmy się dostarczaniem sprzętu, opracowywaniem instalacji czy też pracami konserwacyjnymi.

 

Administracja Domów „Lokia” (budynek wielomieszkaniowy: 71 mieszkań)
„Usługa została wykonana w terminie, rzetelnie i estetycznie. Instalacja działa jak dotąd niezawodnie.
Jako zadowoleni klienci rekomendujemy firmę Prexim jako godna zaufania i polecenia.”

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej „ Na Blichu” (4 zabytkowe kamienice: 95 mieszkań)
„Od momentu uruchomienia instalacja działa niezawodnie. Usługa wykonana została dokładnie i w terminie. Naszą współpracę z firmą Prexim uważamy za wyjątkowo udaną. Firma jest godna polecenia
Jako profesjonalny dostawca sprzętu, wykonawca instalacji antenowych oraz jej konserwator.”

Akopol sp. z o. o. (budynki wielomieszkaniowe: 104 mieszkania)
„Podczas współpracy Firma dała się poznać jako solidny i odpowiedzialny partner, skrupulatnie przestrzegający realizacji zobowiązań zawartych w umowach. Podjęte zadania zostały wykonane sprawnie, terminowo przy zachowaniu wysokiego poziomu technicznego. Wysoko oceniając dotychczasową współpracę mamy zamiar korzystać z usług Firmy również w przyszłości. Rekomendujemy firmę Prexim jako sprawdzonego w profesjonalnym działaniu, w pełni wiarygodnego partnera.”

Wspólnota Mieszkaniowa Budynku przy ul. Szymanowskiego 1 (kamienica: 14 mieszkań)
„W zakresie wykonywanych prac wykazała się dużym profesjonalizmem, rzetelnością i terminowością. Firma Prexim jest godnym polecenia partnerem. Możemy ją polecić każdemu inwestorowi w zakresie wykonania instalacji antenowych.”

Danuta Dunin-Wąsowicz Wynajem Nieruchomości (budynki wielomieszkaniowe pod wynajem: 24 mieszkania)
„Prace instalacyjne wykonano sprawnie i w terminie. Instalacje zachowują wysoką jakość poziomu technicznego i przy wsparciu firmy Prexim działają nadal bezawaryjnie. Jako zadowolony klient, rekomenduję firmę Prexim jako godną zaufania.”

Nowoczesny apartament

Nowoczesny blok

Instalacje antenowe nie mają przed nami tajemnic – działamy w branży od ponad 30 lat

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.