gora_02.jpg
menu_nowe_02.gif menu_nowe_03.gif menu_nowe_04.gif menu_nowe_05.gif menu_nowe_06.gif menu_nowe_07.gif menu_nowe_08.gif
gora_10.gif
anteny_zbiorcze.jpg
INSTALACJE ANTENOWE | Zbiorcze
 

BUDYNKI WIELOMIESZKANIOWE

W budynkach o dużej ilości mieszkań oczekiwania i potrzeby właścicieli poszczególnych lokali są różne. Część mieszkańców chce oglądać bardzo bogatą ofertę programów, decydując się na podpisanie umowy z Cyfrą + lub Polsatem, co pozwala im oglądać ponad 40 programów w języku polskim i ponad 150 programów obcojęzycznych.
Są również lokatorzy, którzy nie chcą płacić abonamentu i wystarczają im programy z nadajników naziemnych. Instalacje, które wykonujemy, uwzględniają te zapotrzebowania. Komplet anten umożliwia rozprowadzenie sygnału antenowego według życzeń mieszkańców, równocześnie nie zamykając drogi do rozszerzenia oferty programowej w przyszłości (bez konieczności zmiany uciążliwego okablowania budynku).


INSTALACJE ANTENOWE W HOTELACH I PENSJONATACH

W hotelach nie jest wygodne montowanie tunera satelitarnego w każdym pokoju. Jest to kosztowne i uciążliwe, zarówno dla gości hotelowych (powodem jest częsty brak umiejętności w obsłudze tunera satelitarnego), jak właścicieli hoteli (konieczność strojenia tunerów rozstrojonych przez gości). Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zbudowanie małej instalacji zbiorczej umożliwiającej oglądanie w każdym pokoju hotelowym od 10 do 20 programów telewizyjnych. W takiej instalacji budujemy stację czołową, do której ma dostęp jedynie obsługa hotelu i z tego pomieszczenia rozprowadzamy wszystkie programy (satelitarne i naziemne) do wszystkich pokoi.

 

kropkowanie_19.gif
bok_naglowki_18.gif
Masz pytania?
Potrzebujesz fachowej porady?
Napisz do naszego doradcy!
strzalki.gif napisz do nas
antenowe.gif
   
strzalki_mniejsze.gif INSTALACJE INDYWIDUALNE
strzalki_mniejsze.gif INSTALACJE ZBIORCZE
   
bok_naglowki_16.gif
   
Zobacz strony polecane
przez Prexim..
strzalki.gif zobacz wszystkie